24 | 07 | 2019

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

W dniu 22 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Pierwszym punktem uroczystości była msza św. odprawiona w  kościele parafialnym przez ks. Aleksandra Michała Drożdża.   Następnie uroczystość przeniosła się na salę gimnastyczną, gdzie w części oficjalnej głos zabrała pani dyrektor. Kolejnym elementem uroczystości był program artystyczny w wykonaniu uczniów klasy czwartej, piątej i szóstej,  po czym odbyło się wręczenie uczniom świadectw z wyróżnieniem, nagród książkowych uczniom z  najwyższymi średnimi w szkole.

W tym dniu  odbyło się  również uroczyste pożegnanie pani mgr Anny Kasków,  odchodzącej na emeryturę po prawie 40 latach pracy w szkole.  Pani dyrektor Bożena Lorent  podziękowała pani Annie Kasków za olbrzymie serce, pracę i czas poświęcony naszej szkole. Podkreśliła, że  droga zawodowa pani Ani ukazywała na prawdziwe zamiłowanie do pracy nauczycielskiej, którą potrafiła połączyć z wykonywaniem swoich obowiązków z pasją. Złożono podziękowanie za każdy dzień spędzony w naszej szkole, za cierpliwość i wyrozumiałość, za pomoc oraz poczucie bezpieczeństwa. Do życzeń dołączyli się wszyscy zaproszeni goście oraz uczniowie. Następnie głos zabrała Pani Kasków, która z nieukrywanym wzruszeniem w głosie podziękowała zgromadzonym osobom za miłe słowa skierowane pod jej adresem.

Jeszcze raz dziękujemy za wszystko Pani Annie Kaśków, życzymy, aby dalsze lata upływały w zdrowiu, szczęściu i spokoju.

Na zakończenie pani dyrektor Bożena Lorent  podziękowała uczniom, nauczycielom za pracę i naukę, jednocześnie życzyła wszystkim zebranym wspaniałych i bezpiecznych wakacji.

Foto Damian Demski

Tekst Samorzą Uczniowski SP