Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

10 | 12 | 2019

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

 W dniu 22 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Pierwszym punktem uroczystości była msza św. odprawiona w  kościele parafialnym przez ks. Aleksandra Michała Drożdża.   Następnie uroczystość przeniosła się na salę gimnastyczną, gdzie w części oficjalnej głos zabrała pani dyrektor. Kolejnym elementem uroczystości był program artystyczny w wykonaniu uczniów klasy czwartej, piątej i szóstej,  po czym odbyło się wręczenie uczniom świadectw z wyróżnieniem, nagród książkowych uczniom z  najwyższymi średnimi w szkole.

            W tym dniu  odbyło się  również uroczyste pożegnanie pani mgr Anny Kasków,  odchodzącej na emeryturę po prawie 40 latach pracy w szkole.  Pani dyrektor Bożena Lorent  podziękowała pani Annie Kasków za olbrzymie serce, pracę i czas poświęcony naszej szkole. Podkreśliła, że  droga zawodowa pani Ani ukazywała na prawdziwe zamiłowanie do pracy nauczycielskiej, którą potrafiła połączyć z wykonywaniem swoich obowiązków z pasją. Złożono podziękowanie za każdy dzień spędzony w naszej szkole, za cierpliwość i wyrozumiałość, za pomoc oraz poczucie bezpieczeństwa. Do życzeń dołączyli się wszyscy zaproszeni goście oraz uczniowie. Następnie głos zabrała Pani Kasków, która z nieukrywanym wzruszeniem w głosie podziękowała zgromadzonym osobom za miłe słowa skierowane pod jej adresem.

 Jeszcze raz dziękujemy za wszystko Pani Annie Kaśków, życzymy, aby dalsze lata upływały w zdrowiu, szczęściu i spokoju. 

            Na zakończenie pani dyrektor Bożena Lorent  podziękowała uczniom, nauczycielom za pracę i naukę, jednocześnie życzyła wszystkim zebranym wspaniałych i bezpiecznych wakacji.

 Foto Damian Demski

Tekst Samorzą Uczniowski SP

E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1432644
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
838
511
2323
1423519
1432644